Witamy

foto1.jpg, 7,8kB

Nasza firma obejmuje gamę usług, produktów skierowaną z myślą zarówno o małych firmach jak i o dużych przedsiębiorstwach. Jak większość w tej branży my także proponujemy kompleksową obsługę poligraficzno-reklamową. Postaramy się jednak przedstawić w kilku zdaniach, co możesz zyskać więcej zostając z nami. Przede wszystkim staramy się budować relację z naszymi klientami w sposób gwarantujący wieloletnią współpracę. Warto wspomnieć, że przyjmowanie takiej strategii działania wymaga od nas nieustannego zaangażowania w każdą rzecz związaną z pomysłem, potrzebą i oczekiwaniem naszego klienta. Komu to się opłaca! Wszystkim.

Dążenie do zadowolenia klienta daje długotrwałą współpracę, a ona zapewnia stabilność finansową, co przekłada się na inwestycje, które wpływają na lepszy, tańszy, szybciej wykonany produkt. Mamy pełną świadomość, że niespełnienie pierwszego kryterium nie pozwoliłoby budować nam naszej firmy według takiej idei. Przedstawiony model współpracy z naszymi klientami stosujemy blisko 10 lat i nie zamierzamy go zmieniać !

Bo to się opłaca wszystkim.

Realizacje wykonujemy w oparciu o technologie druku sitodrukowego, offsetowego oraz druku cyfrowego wielkoformatowego. Pracujemy na 400 m2 w nowoczesnym obiekcie spełniającym wymogi technologiczne, bardzo ważne, nieomal niezbędne w dzisiejszej poligrafii. Nasza załoga to doświadczeni ludzie, którzy na etapie swojej kariery zawodowej zajmowali się tyko poligrafią i reklamą. Większość naszych pracowników posiada ponad 10 letni staż pracy w branży. Unigraf oddaje do Państwa dyspozycji zespół ludzi, dzięki którym możliwości techniczne stają się faktami. Bez nich nowoczesne maszyny, systemy produkcji nie miałyby znaczenia. To oni gwarantują jakość.


Skorzystajcie z naszych możliwości i doświadczenia.

więcej

Polecamy

08.05.2013

 

Praca przy produkcji materiałów poligraficznych i reklamowych

W związku z rozwojem naszej firmy rozpoczynamy kolejny nabór na stanowisko Pracownika przy pracach Poligraficzno- Reklamowych.  

 

Strona 1 z 2  > >>

Oferta

Za każdym razem, kiedy przedstawiamy ofertę naszej firmy, zadaję sobie pytanie - co z punktu widzenia klienta będzie najistotniejsze?
Taka sytuacja jest dla nas wciąż ekscytująca. Czy przedstawić jak największą ilość produktów, tak by pokazać nasze możliwości i nie być gorszym od konkurencji. A może jednak skupić się na wybranych produktach z gwarancją konsekwencji działania, rzetelnej ceny i jakości spełniającej oczekiwania klienta. Mamy pewność, że przedstawiając ofertę w ten sposób, stwarzamy sobie nawzajem kolejną szansę na wspólny sukces. Pomyśl co, może być dla Ciebie niezbędne z punktu widzenia poligrafii i reklamy , a co możemy dla Ciebie zrobić.

więcej