Witamy

12.04.2011

Grafik- Web Designer

firma w związku z powstawaniem nowego działu odpowiedzialnego za internet i emarketing poszukuje doświadczonego Webmastera. 

Oferujemy prace pełną wyzwań w młodym dynamicznym zespole, oraz satysfakcję z kierowania nowo powstającym działem firmy. 

 Wymagamy 

Znajomości obsługi pakietu Corel Draw, Adobe Photoshop, Dreamweaver (lub innego programu w którym można ciąć strony www), 

znajomości Adobe Flash. 

Bardzo dobrej znajomości HTML oraz CSS, cięcia stron zgodnie z obowiązującymi standardami. 

Znajomość PHP będzie dodatkowym atutem. 

Umiejętności projektowych, poczucia estetyki i znajomości trendów w jakim podąża rynek www. 

Doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych i aukcji internetowych. 

Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami zarządzania treścią CMS. 

Umiejętność pracy pod presją czasu 

Dokładności i dobrej organizacji pracy  

 

Aplikacje zawierające CV i portfolio (link do strony   www   lub przykładowe realizacje do 3MB) prosimy wysyłać na adres tomasz@unigraf.pl 

 

Prosimy o dodanie klauzuli o ochronie danych osobowych („Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji 

procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”. 


Polecamy

08.05.2013

 

Praca przy produkcji materiałów poligraficznych i reklamowych

W związku z rozwojem naszej firmy rozpoczynamy kolejny nabór na stanowisko Pracownika przy pracach Poligraficzno- Reklamowych.  

 

Strona 1 z 2  > >>

Oferta

Za każdym razem, kiedy przedstawiamy ofertę naszej firmy, zadaję sobie pytanie - co z punktu widzenia klienta będzie najistotniejsze?
Taka sytuacja jest dla nas wciąż ekscytująca. Czy przedstawić jak największą ilość produktów, tak by pokazać nasze możliwości i nie być gorszym od konkurencji. A może jednak skupić się na wybranych produktach z gwarancją konsekwencji działania, rzetelnej ceny i jakości spełniającej oczekiwania klienta. Mamy pewność, że przedstawiając ofertę w ten sposób, stwarzamy sobie nawzajem kolejną szansę na wspólny sukces. Pomyśl co, może być dla Ciebie niezbędne z punktu widzenia poligrafii i reklamy , a co możemy dla Ciebie zrobić.

więcej